Peter Bastiaanssen - Yapping Mondriaan

Peter Bastiaanssen - Yapping Mondriaan kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Bastiaanssen - Yapping Mondriaan kopen? Bied vanaf 90!Peter Bastiaanssen - Yapping Mondriaan kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (148)
  • Peter Bastiaanssen (1957)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90 exemplaren

Grappig werk van de Rotterdamse kunstenaar Bastiaanssen. Met zijn handelsmerk de hond ( Art is a dog) weet hij altijd weer humor in zijn werk te betrekken. In deze serie duikt het hondje op in de werken van wereldberoemde kunstenaars.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.

Peter Bastiaanssen (1957)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
60 cm
63 cm

Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-01-2020 om 09:22
Eindtijd:09-02-2020 om 22:21

isabelster
30 jan. / 18:47
€ 90