Peter Bastiaanssen - Yapping Picasso

Peter Bastiaanssen - Yapping Picasso kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 85,00

Peter Bastiaanssen - Yapping Picasso kopen? Bied vanaf 75!Peter Bastiaanssen - Yapping Picasso kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Chouba
FA. (5)

Lid sinds 2017
151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Peter Bastiaanssen (1957)
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 52 cm (h x b)
Lijst78 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage36/90

Mooi en origineel werk van Peter Bastiaanssen uit de serie 'yapping'. Er zijn nog 5 andere zeefdrukken in deze serie: yapping Van Gogh, Matisse, Mondriaan, Dali en Cezanne.
Het werk is in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte beschadigingen.
Oorspronkelijke galerieprijs: Eur 680,-

Peter Bastiaanssen (1957)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  Chouba
FA. (5)

Lid sinds 2017
151 verkochte items
78 cm
78 cm
52 cm
52 cm

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:28-02-2019 om 16:20
Eindtijd:10-03-2019 om 21:46

Biedingen (2):

Goriska
10 mrt. / 15:42
€ 85
MarcDG
3 mrt. / 16:33
€ 75