Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 18/150 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
weinig zichtbare onregelmatigheden. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 30-3-2023 om 20:39 |
Eindtijd | 8-4-2023 om 21:00 |