Peter Breevoort - Oldtimer

Peter Breevoort - Oldtimer kopen? Bied vanaf 1!

Peter Breevoort - Oldtimer

Verkoopprijs: € 31,05 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Breevoort - Oldtimer kopen? Bied vanaf 1!Peter Breevoort - Oldtimer kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Peter Breevoort (1965)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Breevoort
maten afbeelding; 25 X 25 CM
Dit is nummer 1/ 14
gesigneerd, genummerd en gedateerd met de hand

Peter Breevoort (1965)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
32 cm
48 cm

Dit item is verkocht voor 31,05(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-06-2020 om 15:27
Eindtijd:03-08-2020 om 19:00

Biedingen (7):

Eva-Tine
3 aug. / 11:10
€ 27
tatanja
3 aug. / 11:09
€ 22
Eva-Tine
3 aug. / 11:09
€ 20
tatanja
1 aug. / 12:48
€ 12
jmvleemp
31 jul. / 15:39
€ 7
Eva-Tine
31 jul. / 15:39
€ 5
Eva-Tine
31 jul. / 11:25
€ 1