FA. (3)

Peter Collien - Probe

Peter Collien - Probe kopen? Bied vanaf 45!
Peter Collien - Probe kopen? Bied vanaf 45!Peter Collien - Probe kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Peter Collien (1938)
Jaartal1966
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Peter Collien (1938). Gesigneerd door de kunstenaar.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Peter Collien (1938)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
22 cm
27 cm
Starttijd:19-04-2022 om 15:45
Eindtijd:03-05-2022 om 22:51
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland