Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets van Peter Collien (1938). Gesigneerd door de kunstenaar.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 19-4-2022 om 15:45 |
Eindtijd | 4-10-2022 om 7:32 |