Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé - 2009
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Ets |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie surrealistische ets van Peter Collien (1938). Gesigneerd door de kunstenaar.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Het werk is op leeftijd en heeft wat ouderdomsvlekjes. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 4-11-2022 om 19:55 |
Eindtijd | 18-11-2022 om 22:41 |