Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting - Verkocht

Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!
Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!Peter de Leeuwe: Beeld- ontmoeting kopen? Bied vanaf 35!
  • Peter de Leeuwe (1942)
TypeBeeld / Object

Kunstenaar: Peter de Leeuwe 1942

Zeer fraai beeldje van twee mannen die elkaar begroeten, er lijkt een stevige wind te staan. De Leeuwe is o.a. bekend van het beeld wat hij maakte van Majoor Bosshardt in Amsterdam. Het niet zware materiaal is licht magnetisch, onbekend wat het precies is.(vandaar de lage inzet).

Hoogte 17,5 cm, breedte 21 cm , diepte 9 cm.

Oplage onbekend. In goede staat.

Gesigneerd: Ja.

Peter de Leeuwe (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

264 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:27-04-2018 om 17:07
Eindtijd:11-05-2018 om 17:07
Rashantha
06 mei / 22:22
€ 35