PETER DIEM Grote Zeefdruk(40x50cm) KOE GROEN Handgesigneerd

PETER DIEM Grote Zeefdruk(40x50cm)   KOE GROEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Peter Diem

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1822 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Peter Diem
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Kleurenzeefdruk van Peter Diem

Afmeting blad  40x50 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Verzendkosten  12.50 in ned  17.50 in belgie

Peter Diem

FA. (33)

1822 verkochte items

Dit item is verkocht voor 13,00

Starttijd:27-06-2015 om 10:23
Eindtijd:02-07-2015 om 10:23

Biedingen (7):

herman1951
1 jul. / 15:12
€ 13
jipejanneke14
1 jul. / 15:12
€ 11
herman1951
30 jun. / 09:50
€ 9
ADamsma
30 jun. / 09:50
€ 7
herman1951
30 jun. / 09:49
€ 5
ADamsma
30 jun. / 09:49
€ 3
herman1951
27 jun. / 12:21
€ 1