PETER DIEM Grote Zeefdruk(40x50cm) KOE ROOD Handgesigneerd - Verkocht

PETER DIEM Grote Zeefdruk(40x50cm)   KOE ROOD  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2003 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Peter Diem
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Grote Kleurenzeefdruk van Peter Diem

Afmeting blad  40x50 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Verzendkosten  12.50 in ned  17.50 in belgie

Peter Diem

FA. (34)

2003 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:27-06-2015 om 10:27
Eindtijd:02-07-2015 om 10:27
Biedingen (11)
jipejanneke14
01 jul. / 15:18
€ 20
herman1951
01 jul. / 15:18
€ 19
herman1951
01 jul. / 15:18
€ 17
jipejanneke14
01 jul. / 15:18
€ 15
herman1951
30 jun. / 11:03
€ 13
ADamsma
30 jun. / 11:03
€ 11
herman1951
30 jun. / 09:50
€ 9
ADamsma
30 jun. / 09:50
€ 7
herman1951
30 jun. / 09:50
€ 5
ADamsma
30 jun. / 09:50
€ 3
herman1951
27 jun. / 12:22
€ 1