Larry Zox - "Crow Slab II" 1980 - Beperkte oplage van 160 - Genummerd
Fon Klement - Paysage Jaunaire
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 5-10-2022 om 7:41 |
Eindtijd | 19-10-2022 om 9:18 |