Peter Diem - Paard - zeefdruk op papier - Verkocht

Peter Diem - Paard - zeefdruk op papier  kopen? Bied vanaf 50!
Peter Diem - Paard - zeefdruk op papier  kopen? Bied vanaf 50!Peter Diem - Paard - zeefdruk op papier  kopen? Bied vanaf 50!
  • Peter Diem
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Paard
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: 60 x 50 cm.
Oplage: 180 exemplaren
Gesigneerd: met de hand met potlood
Techniek: zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee (nooit ingelijst geweest)
Conditie: zeer goede staat.

Bent u de hoogste bieder op meerdere kavels aangeboden door MessieART dan betaalt u 1 x verzendkosten.

Bekijk de overige veilingen via de link " Alle items van verkoper"

Verzending verschiet goed verpakt en per aangetekende post.

NL: €7.50
BE: €12.50
DE: €12.50
FR: €12.50

Peter Diem

Geplaatst door  Picobello

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:15-12-2015 om 16:10
Eindtijd:22-12-2015 om 16:10
meline
21 dec. / 12:49
€ 50