peter diem

peter diem kopen? Bied vanaf 30!

peter diem

Verkoopprijs: € 30,00

peter diem kopen? Bied vanaf 30!peter diem kopen? Bied vanaf 30!

Peter Diem

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Peter Diem
GesigneerdHandgesigneerd

mooie abstracte koe van peter diem ,ingelijst in messing lijst erg mooi mate,44x54cm, gen. en gesigneerd.

Peter Diem

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:18-05-2015 om 12:12
Eindtijd:23-05-2015 om 12:12

rjmwuijtswinkel
23 mei / 08:42
€ 30