PETER DIEM Handgesigneerde Zeefdruk DESIGNERS COW GREEN

PETER DIEM  Handgesigneerde Zeefdruk  DESIGNERS COW GREEN kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

PETER DIEM  Handgesigneerde Zeefdruk  DESIGNERS COW GREEN kopen? Bied vanaf 1!PETER DIEM  Handgesigneerde Zeefdruk  DESIGNERS COW GREEN kopen? Bied vanaf 1!

Peter Diem

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Peter Diem
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Peter Diem

Titel  designers cow green

handgesigneerd r.o.  EA exemplaar

afmeting 50x40 cm

in perfecte staat  nooit ingelijst geweest

in bezit van echtheidscertificaat

verzending aangetekend 10 euro in ned 16.50 in belgie

Peter Diem

FA. (10)

969 verkochte items

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:23-03-2014 om 15:55
Eindtijd:06-04-2014 om 16:55

Biedingen (6):

kleurrijkekunstfriesland
6 apr. / 10:37
€ 20
HerBern
6 apr. / 10:24
€ 15
kleurrijkekunstfriesland
6 apr. / 10:23
€ 10
HerBern
6 apr. / 10:23
€ 10
kleurrijkekunstfriesland
3 apr. / 12:13
€ 5
HerBern
2 apr. / 15:27
€ 1