PETER DIEM ZEER GROTE ZEEFDRUK COW YELLOW

PETER DIEM  ZEER GROTE ZEEFDRUK   COW  YELLOW kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 50,00

PETER DIEM  ZEER GROTE ZEEFDRUK   COW  YELLOW kopen? Bied vanaf 1!PETER DIEM  ZEER GROTE ZEEFDRUK   COW  YELLOW kopen? Bied vanaf 1!

Peter Diem

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Peter Diem
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Peter Diem

Grote handgesigneerde zeefdruk  maximale oplage 150 stuks

EA exemplaar in perfecte staat  nooit ingelijst geweest

afmeting 76x56 cm

in bezit van echtheidscertificaat

verzending aangetekend 10 euro in ned 16.50 in belgie

Peter Diem

FA. (10)

969 verkochte items

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:21-03-2014 om 08:10
Eindtijd:31-03-2014 om 09:10

Biedingen (11):

herman1951
31 mrt. / 06:33
€ 50
Skoudstaal
30 mrt. / 22:19
€ 45
kleurrijkekunstfriesland
30 mrt. / 22:19
€ 40
kleurrijkekunstfriesland
30 mrt. / 10:24
€ 30
Katers
30 mrt. / 10:20
€ 25
kleurrijkekunstfriesland
23 mrt. / 00:52
€ 20
rhizo
23 mrt. / 00:52
€ 20
kleurrijkekunstfriesland
21 mrt. / 19:13
€ 15
janmoors
21 mrt. / 19:13
€ 10
kleurrijkekunstfriesland
21 mrt. / 19:11
€ 5
janmoors
21 mrt. / 19:06
€ 1