PETER DIEM ZEER GROTE ZEEFDRUK COW YELLOW - Verkocht

PETER DIEM  ZEER GROTE ZEEFDRUK   COW  YELLOW kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 80,00

PETER DIEM  ZEER GROTE ZEEFDRUK   COW  YELLOW kopen? Bied vanaf 55!PETER DIEM  ZEER GROTE ZEEFDRUK   COW  YELLOW kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Peter Diem
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Peter Diem

Titel: Designers Cow Yellow

EA exemplaar  oplage 150 stuks   handgesigneerd

in perfecte staat  nooit ingelijst geweest

Afmeting 76x56 cm

in bezit van echtheidscertificaat

verzending in koker 12.50 in ned  16.50 in belgie

Peter Diem

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1078 verkochte items
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:24-04-2014 om 11:28
Eindtijd:01-05-2014 om 11:28
Biedingen (6)
L10H
30 apr. / 14:35
€ 80
Boorpiloot
30 apr. / 14:35
€ 75
L10H
30 apr. / 14:35
€ 70
Boorpiloot
30 apr. / 14:34
€ 65
L10H
30 apr. / 14:34
€ 60
Boorpiloot
26 apr. / 20:36
€ 55