Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2007 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 Expl. |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kleve, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Kleve, Duitsland |
Starttijd | 25-5-2023 om 10:58 |
Eindtijd | 29-6-2023 om 10:39 |