Peter Donkersloot: Jezus Christus, schilderij op doek. - Verkocht

  • Peter Donkersloot (1959)
In opdracht geveild:

Groot formaat. Doek, gemengde techniek (print + verf) van Peter Donkersloot. Gemaakt met de voor hem kenmerkende combinatie van schilderen en druktechniek.

Titel: Jezus Christus
Jaartal: 1997
Afmetingen: 70cm x 90cm
Gesigneerd: Gesigneerd in verf + jaartal.
Ingelijst: N.v.t.

Conditie: In perfecte staat
Het werk is in perfecte staat. Kan direct aan de muur.

Dit werk kan niet verzonden worden.  Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk, 35 euro voor Nederland muv De Eilanden en Zeeuws Vlaanderen.

Garantie:

Informatie:

Peter Donkersloot (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45487 verkochte items
Alle items van deze verkoper (843)
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:20-06-2011 om 15:01
Eindtijd:03-07-2011 om 15:01
Bayard
03 jul. / 14:46
€ 200