Peter Donkersloot - Marylin Monroe - exclusieve serie Fat Painted Retro's. - Verkocht

Peter Donkersloot - Marylin Monroe - exclusieve serie Fat Painted Retro's.  kopen? Bied vanaf 450!
Peter Donkersloot - Marylin Monroe - exclusieve serie Fat Painted Retro's.  kopen? Bied vanaf 450!Peter Donkersloot - Marylin Monroe - exclusieve serie Fat Painted Retro's.  kopen? Bied vanaf 450!Peter Donkersloot - Marylin Monroe - exclusieve serie Fat Painted Retro's.  kopen? Bied vanaf 450!Peter Donkersloot - Marylin Monroe - exclusieve serie Fat Painted Retro's.  kopen? Bied vanaf 450!Peter Donkersloot - Marylin Monroe - exclusieve serie Fat Painted Retro's.  kopen? Bied vanaf 450!
  • Peter Donkersloot (1959)

Met acryl- en olieverf ingeschilderde afbeelding op linnen - gesigneerd - oplage 50 ex.

Peter Donkersloot - Marylin Monroe

Dit kunstwerk komt uit de nieuwste exclusieve serie Fat Painted Retro's.
De doeken van 120 x 100 cm zijn eerst volledig letterlijk met de hand beschilderd (geen kwast) door Peter Donkersloot, vervolgens de afbeelding erop , hierna worden er ruime details daarop ingeschilderd.
Acryl en olieverf op linnen.
Met reliëf/structuur.
Op een 4 cm houten frame opgespannen.

Word geleverd met een echtheidscertificaat.

Oplage 1 van 50 en door de verschillende beschilderingen is er geen 1 hetzelfde dus alle UNICA'S

Gallerie Prijs 1650,- euro.

Verzending kosten gebeurd door een koerier die het persoonlijk bij U bezorgt.

Ook gratis af te halen in Harderwijk 7 dagen en avonden in de week.

Peter Donkersloot (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  theo861
FA. (1)

93 verkochte items
Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:23-11-2016 om 21:36
Eindtijd:07-12-2016 om 21:36
Fredje
04 dec. / 09:01
€ 450