Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2017 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Drager | Hout |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 29-8-2021 om 21:33 |
Eindtijd | 12-9-2021 om 21:36 |