Peter Donkersloot - The Joker (Heath Ledger) - Verkocht

Peter Donkersloot - The Joker (Heath Ledger) kopen? Bied vanaf 350!
Peter Donkersloot - The Joker (Heath Ledger) kopen? Bied vanaf 350!Peter Donkersloot - The Joker (Heath Ledger) kopen? Bied vanaf 350!Peter Donkersloot - The Joker (Heath Ledger) kopen? Bied vanaf 350!Peter Donkersloot - The Joker (Heath Ledger) kopen? Bied vanaf 350!Peter Donkersloot - The Joker (Heath Ledger) kopen? Bied vanaf 350!
  • Peter Donkersloot (1959)
Jaartal2018
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Donkersloot - The Joker (Heath Ledger)

Deze kunstwerken komen uit de Nieuwste exclusieve serie Fat Painted Retro's.
De doeken van 120 x 100 cm zijn eerst volledig Letterlijk met de hand beschilderd door Peter Donkersloot, vervolgens een print, hierna worden er ruime details ingeschilderd.
Acryl en Olieverf. op Linnen.
Oplage 15 van 50
Met Reliëf/structuur.
Geheel op linnen gemaakt en op een 4 cm houten Frame opgespannen.

Word geleverd met een Echtheid Certificaat.

Peter Donkersloot (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  theo861
FA. (1 )

93 verkochte items
100 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:25-07-2018 om 13:24
Eindtijd:08-08-2018 om 13:19
LBArt
08 aug. / 11:58
€ 250