FA. (3)

Peter Donkersloot - zeefdruk Struisvogel Zeer mooi sprekend beeld

Peter Donkersloot - zeefdruk Struisvogel Zeer mooi sprekend beeld kopen? Bied vanaf 89!
Peter Donkersloot - zeefdruk Struisvogel Zeer mooi sprekend beeld kopen? Bied vanaf 89!Peter Donkersloot - zeefdruk Struisvogel Zeer mooi sprekend beeld kopen? Bied vanaf 89!Peter Donkersloot - zeefdruk Struisvogel Zeer mooi sprekend beeld kopen? Bied vanaf 89!Peter Donkersloot - zeefdruk Struisvogel Zeer mooi sprekend beeld kopen? Bied vanaf 89!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (7)

Lid sinds 2017
195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Peter Donkersloot (1959)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/175
Peter Donkersloot (1959) – zeefdruk Struisvogel Zeer mooi beeld 60 x 50 cm Oplage 9/175

in goede staat

Peter Donkersloot (1959)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (7)

Lid sinds 2017
195 verkochte items
50 cm
60 cm
Starttijd:11-05-2022 om 18:16
Eindtijd:14-05-2022 om 20:35
Openingsbod€ 89
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland