Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 38 x 21 cm (h x b) |
Passe-partout | 55 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
De van achteren gesloten passe-partout is door de kunstenaar zelf gemaakt gezien de aparte datering op de achterzijde. Vanaf de kanten veroont ze lichte vergeling | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland |
Objectlocatie | 's-Gravenhage, Nederland |
Starttijd | 1-4-2022 om 13:27 |
Eindtijd | 25-5-2022 om 21:33 |