Peter Jansen - Zeer kleine oplage (16/20) Ets "Lucht Kasteel" gesigneerd - Verkocht

Peter Jansen - Zeer kleine oplage (16/20) Ets "Lucht Kasteel" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
Peter Jansen - Zeer kleine oplage (16/20) Ets "Lucht Kasteel" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Peter Jansen - Zeer kleine oplage (16/20) Ets "Lucht Kasteel" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Peter Jansen - Zeer kleine oplage (16/20) Ets "Lucht Kasteel" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Peter Jansen - Zeer kleine oplage (16/20) Ets "Lucht Kasteel" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Peter Jansen - Zeer kleine oplage (16/20) Ets "Lucht Kasteel" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Peter Jansen - Zeer kleine oplage (16/20) Ets "Lucht Kasteel" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Peter Jansen - Zeer kleine oplage (16/20) Ets "Lucht Kasteel" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Peter Jansen - Zeer kleine oplage (16/20) Ets "Lucht Kasteel" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Jansen (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlSurrealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Peter Jansen (geboren in 1938) werd opgeleid als schilder aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, Nederland. [1] Hij doceerde kunst aan de Kunstacademie in Rotterdam en de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht. Hij was een pionier in het gebruik van computers in kunsteducatie in Nederland en in 1988 werd hij Managing Director van de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, Faculteit Kunst, Media & Technologie. Op dit moment reist hij non-stop over de wereld en creëert hij zijn 'Panoramic Works'.

Hij gebruikt een grote verscheidenheid aan kogeltypes en manipuleert ze vervolgens samen. Vervolgens plaatst hij ze samen in één afbeelding, zodat hij bewegingsbeelden kan maken die representeren wat er in de loop van de tijd gebeurt.
Zijn sculpturen zijn voornamelijk gebaseerd op menselijke beweging.

Weinig zichtbare onregelmatigheden. De randen van het papier zijn iets gelig.

Peter Jansen (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
20 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:30-08-2018 om 19:34
Eindtijd:13-09-2018 om 22:20
Biedingen (9)
Ferre
13 sep. / 15:25
€ 10
jpmr5503
13 sep. / 15:25
€ 9
jpmr5503
11 sep. / 18:52
€ 7
ebevdmolen
11 sep. / 18:52
€ 6
jpmr5503
11 sep. / 18:52
€ 5
ebevdmolen
11 sep. / 18:52
€ 4
jpmr5503
10 sep. / 22:40
€ 3
ebevdmolen
07 sep. / 15:42
€ 2
Reinaert
04 sep. / 07:02
€ 1