Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5 |
Fascinerend stilleven van Peter Joosten. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’74) en genummerd (2/5). In goede conditie; wat heel oppervlakkige kreukjes in het blad.
Afmetingen:
56cm x 40cm (blad), 17cm x 18cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Wat heel oppervlakkige kreukjes in het blad | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 29-7-2022 om 12:09 |
Eindtijd | 17-12-2022 om 9:45 |