FA. (1)

Peter Jordaan - Doorsnede

Peter Jordaan - Doorsnede kopen? Bied vanaf 65!
Peter Jordaan - Doorsnede kopen? Bied vanaf 65!Peter Jordaan - Doorsnede kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Peter Jordaan (1954)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXII

Zeefdruk van de Arnhemse kunstenaar en vrijdenker Peter Jordaan. Het werk is in zeer goede staat.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Pandemietip: In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Peter Jordaan (1954)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
30 cm
22 cm
Starttijd:11-01-2022 om 11:03
Eindtijd:21-01-2022 om 22:57
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland