Peter Klashorst - 1x Schilder Koe met Ezel, 1x Rode Lipstick koe - Verkocht

Peter Klashorst - 1x Schilder Koe met Ezel, 1x Rode Lipstick koe kopen? Bied vanaf 129!
Peter Klashorst - 1x Schilder Koe met Ezel, 1x Rode Lipstick koe kopen? Bied vanaf 129!Peter Klashorst - 1x Schilder Koe met Ezel, 1x Rode Lipstick koe kopen? Bied vanaf 129!Peter Klashorst - 1x Schilder Koe met Ezel, 1x Rode Lipstick koe kopen? Bied vanaf 129!Peter Klashorst - 1x Schilder Koe met Ezel, 1x Rode Lipstick koe kopen? Bied vanaf 129!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
1x Prachtige "New Wild" Schilder Koe met Ezel
1x Rode Lipstick Koe

Naast AfterNature is Klashorst de "Neue Wilde" schilder van Amsterdam.

Mooie, echte zeefdtukken
Gesigneerd en genummerd door Klashorst
Editie 20 van 21 zeer beperkte oplage
Editie  2 van 30 zeer beperkte oplage

Goed

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (41)
Geplaatst door  Artistiek

Lid sinds 2019
8 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 148,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-02-2021 om 10:17
Eindtijd:14-02-2021 om 15:02
Mikeufkes
13 feb. / 23:14
€ 129