Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. - Verkocht

Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!
Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - 4 cows - gesigneerd - 1 tm 36 ex. kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1 tm 36
4 prachtige cow zeefdrukken van Peter Klashorst

Afmeting per exemplaar 76x56 cm.

Voor Oplage zie foto's

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (38)
Geplaatst door  Jarold
FA. (7 )

Lid sinds 2020
112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 11:07
Eindtijd:14-12-2020 om 20:04
Biedingen (14)
artb984
13 dec. / 17:14
€ 110
fkeizer1960
13 dec. / 17:14
€ 100
artb984
13 dec. / 17:14
€ 90
fkeizer1960
13 dec. / 17:13
€ 80
artb984
13 dec. / 17:13
€ 70
fkeizer1960
11 dec. / 13:47
€ 60
artb984
11 dec. / 13:47
€ 50
fkeizer1960
11 dec. / 13:47
€ 35
artb984
11 dec. / 13:47
€ 30
fkeizer1960
11 dec. / 13:18
€ 20
WalterLeendertse
11 dec. / 13:18
€ 15
WalterLeendertse
10 dec. / 00:45
€ 11
nelleke1958
10 dec. / 00:45
€ 6
nelleke1958
09 dec. / 15:02
€ 1