Een bijzonder en groot werk uit 2021 van de Nederlandse kunstenaar Peter Klashorst (1957). -Techniek: Een combinatie van collage en acrylverf op doek, opgespannen op een houten spieraam. -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder in het werk. Ook gesigneerd op de achterkant van het doek. -Afmetingen: 195 x 75 x 2 cm. -Herkomst: Uit een collectie werken die de kunstenaar in 2021 maakte. -Conditie: In goede staat met slijtplekjes. Zie ook de foto’s.
Afhandeling: Let op A.U.B. : -Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. -Vanwege het formaat kan dit werk NIET per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen. -U kunt in Nederland en België eventueel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”. (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).
Goed
In goede staat met slijtplekjes. Zie ook de foto’s.
koeriersdienst