Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Jaartal | 2020 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een schilderij van de Nederlandse kunstenaar Peter Klashorst (1957).
-Acrylverf op bisonyl-doek, opgespannen op een houten frame. De zijkanten zijn beschilderd. Geschikt om zo aan de muur te hangen.
-Gesigneerd rechtsonder.
-Afmetingen: 70 x 50 x 2,5 cm.
Herkomst: Uit een collectie werken die de kunstenaar in 2020 maakte.
Conditie: In prima staat.
Zie ook de foto’s.
-Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Klik op "Vraag de verkoper".
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 16-1-2024 om 12:54 |
Eindtijd | 30-1-2024 om 19:30 |