Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Jaartal | 2018 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 60 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een schilderij uit 2018 van de Nederlandse kunstenaar Peter Klashorst (1957).
-Acrylverf op bisonyl-doek, opgespannen op een dik houten frame. Het frame heeft een ophangsysteem en het werk kan zo aan de muur.
-Gesigneerd linksonder.
-Afmetingen: 60 x 105 x 4 cm.
-Herkomst: Uit een collectie werken die de kunstenaar
in 2018 maakte. Zie ook de laatste foto waarop Peter Klashorst met het kunstwerk is te zien.
-Conditie: In goede staat met een paar slijtplekjes.
Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
Wij bieden nog meer werk van Peter Klashorst ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”.
Afhandeling: Let op A.U.B. :
-Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
-Het werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 15,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 16-1-2024 om 12:50 |
Eindtijd | 29-1-2024 om 20:37 |