Peter Klashorst - Adam & Eva - Verkocht

Peter Klashorst - Adam & Eva kopen? Bied vanaf 69!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2014
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Authentiek werk van Peter Klashorst

Gemengde techniek op papier

Afmeting is circa 42 x 30 cm.

Uit 2014

Gesigneerd

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22 )

1241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 79,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-09-2022 om 06:39
Eindtijd:02-10-2022 om 21:48
Otjev1980
01 okt. / 16:39
€ 69