Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
zeer fraaie zeefdruk op dik papier van deze bekende kunstenaar . genummerd 6 van slechts 90 exemplaren | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Maasmechelen, België |
Starttijd | 29-5-2022 om 13:11 |
Eindtijd | 5-6-2022 om 20:24 |