Peter Klashorst - "Angel" (Origineel ingelijst schilderij)

Peter Klashorst - "Angel" (Origineel ingelijst schilderij) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 87,00

Peter Klashorst - "Angel" (Origineel ingelijst schilderij) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - "Angel" (Origineel ingelijst schilderij) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - "Angel" (Origineel ingelijst schilderij) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - "Angel" (Origineel ingelijst schilderij) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Peter Klashorst (1957)

Mooi en zeer recent werk van Peter Klashorst

Media: Mix media (olie / pastel / acrylex / aquarel) op papier

Dik 200 grams papier

Afmeting incl. lijst is circa 45 x 35 cm.

Als bewijs van echtheid wordt de foto waarop Peter het werk in handen heeft dan wel signeert via e-mail aan de hoogste toe gezonden.

Uit 2015

Gesigneerd

Dit item is verkocht voor 87,00

Starttijd:02-10-2016 om 18:30
Eindtijd:16-10-2016 om 20:30

Biedingen (19):

slotboom
16 okt. / 20:24
€ 87
26051
16 okt. / 20:24
€ 82
slotboom
16 okt. / 20:24
€ 77
26051
16 okt. / 20:24
€ 72
slotboom
16 okt. / 20:24
€ 66
26051
16 okt. / 20:24
€ 61
slotboom
15 okt. / 12:19
€ 55
Robstaken
15 okt. / 12:19
€ 50
slotboom
14 okt. / 20:01
€ 45
dylan
10 okt. / 14:39
€ 40
grumpy
10 okt. / 14:39
€ 35
grumpy
5 okt. / 14:07
€ 25
GalerieAlkmaar
5 okt. / 14:07
€ 20
GalerieAlkmaar
3 okt. / 23:04
€ 13
11556
3 okt. / 23:04
€ 11
GalerieAlkmaar
3 okt. / 23:04
€ 10
11556
3 okt. / 23:04
€ 7
GalerieAlkmaar
3 okt. / 23:04
€ 5
11556
3 okt. / 11:21
€ 1