PETER KLASHORST - Aquarel - 'Liggend naakt' ZELDZAAM Vroeg werk uit ''83

PETER KLASHORST - Aquarel - 'Liggend naakt' ZELDZAAM Vroeg werk uit ''83 kopen? Bied vanaf 99!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 99,00

Geplaatst door  claud

94 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar: PETER KLASHORST  1957 Santpoort

Titel: Liggend naakt

Techniek: AQUAREL

Compleet met zwarte lijst

Zeldzaam VROEG WERK : Gedateerd 1983

Formaat: 72x52cm

Conditie: in perfecte staat

verzenden mogelijk, of ons advies ophalen in de Galley

Dit item is verkocht voor 99,00

Starttijd:25-02-2014 om 19:17
Eindtijd:08-03-2014 om 19:17

WA46
8 mrt. / 16:29
€ 99