Peter Klashorst - Cow - gesigneerd - 30 ex. - Verkocht

Peter Klashorst - Cow - gesigneerd - 30 ex. kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk van Peter Klashorst.

Formaat 76x56 cm. (Blad)

Handgesigneerd en genummerd. (Kleine oplage)

Zie ook de overige veilingen van Jarold voor meer leuke betaalbare kunstwerken, bij aankoop van meerdere werken betaald u slechts 1x verzendkosten.

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  Jarold
FA. (7 )

Lid sinds 2020
112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-11-2020 om 10:08
Eindtijd:14-12-2020 om 21:08
Biedingen (8)
Picobello
14 dec. / 20:59
€ 25
Paradiso
14 dec. / 20:59
€ 21
Picobello
14 dec. / 20:49
€ 16
123kunst
14 dec. / 14:48
€ 11
Freek51
14 dec. / 14:48
€ 10
123kunst
14 dec. / 14:48
€ 5
Freek51
14 dec. / 14:48
€ 3
123kunst
12 dec. / 11:57
€ 1