Peter Klashorst - Gemengde techniek - Amy Winehouse - Handgesigneerd !!!

Peter Klashorst - Gemengde techniek - Amy Winehouse - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 79!
  • Peter Klashorst (1957)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Klashorst.
Titel : " Amy Winehouse ".
Techniek : Gemengde techniek op papier.
Formaat : 42 x 30 cm.
Handgesigneerd : Peter Klashorst 2022.

Mooi Klashorst werk !!!

Verzending, aangetekend en verzekerd , track and trace 11 euro Nederland en 20 euro België in een stevige kartonnen verzend-enveloppe.

Peter Klashorst (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
30 cm
42 cm
Sluit over 6d 1u 47m 56s
Openingsbod€ 79
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEibergen,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:04-02-2023 om 11:47
Eindtijd:11-02-2023 om 21:09