Peter Klashorst. Titel : " Girl in a bar ". Techniek : Gemengde techniek op papier. Formaat : 42 x 30 cm. Ingelijst : Nee. Handgesigneerd en betiteld Verso : Peter Klashorst.
De winnende bieder krijgt de digitale foto van Peter met het werk in zijn handen.
Verzending, aangetekend en verzekerd , track and trace 11 euro Nederland en 20 euro België in een stevige kartonnen verzend-enveloppe.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00