Peter Klashorst - Gemengde techniek - Relaxen in het park - Handgesigneerd !!!

Peter Klashorst - Gemengde techniek - Relaxen in het park - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 150!
Peter Klashorst - Gemengde techniek - Relaxen in het park - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 150!Peter Klashorst - Gemengde techniek - Relaxen in het park - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 150!Peter Klashorst - Gemengde techniek - Relaxen in het park - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 150!Peter Klashorst - Gemengde techniek - Relaxen in het park - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 150!
  • Peter Klashorst (1957)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Klashorst.
Titel : " Relaxen in het park ".
Techniek : Gemengde techniek op papier.
Mooi formaat door Klashorst samengesteld uit twee vellen papier : 57 x 42 cm.
Handgesigneerd : Peter Klashorst 2016

Werk uit een serie uit 2016.
Mooi formaat werk !!!

Verzending, aangetekend en verzekerd , track and trace 11 euro Nederland en 20 euro België in een stevige kartonnen verzend-enveloppe.

Peter Klashorst (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
57 cm
42 cm
Sluit over 6d 3u 14m 01s
Openingsbod€ 150
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEibergen,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:04-02-2023 om 11:51
Eindtijd:11-02-2023 om 21:14