Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!!

Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 180!
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 180!Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  yellow8
FA. (9)

123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2018
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Klashorst
Titel : Beautiful Model
Formaat : 100 x 60 cm
Techniek : Gemengde techniek op bisonyl doek opgespannen
Ingelijst : Nee
Handgesigneerd Peter Klashorst 2018.

Mooi formaat kleurrijk werk Klashorst !!!

De winnende bieder krijgt de digitale foto van Peter met het werk in zijn handen.

Verzending alleen Nederland aangetekend en verzekerd,  track and tracé 15 euro Nederland.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(39) Geplaatst door  yellow8
FA. (9)

123 verkochte items
100 cm
60 cm
Sluit binnenkort 15u 3m 16s
Openingsbod€ 180
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEibergen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland

Starttijd:15-07-2021 om 23:25
Eindtijd:28-07-2021 om 21:44