Peter Klashorst: Gemengde techniek op papier, Fat Lady in Green

Peter Klashorst: Gemengde techniek op papier, Fat Lady in Green kopen? Bied vanaf 99!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 99,00

Peter Klashorst: Gemengde techniek op papier, Fat Lady in Green kopen? Bied vanaf 99!Peter Klashorst: Gemengde techniek op papier, Fat Lady in Green kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  Hoogewerf

40 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Originele vroege tekening van de beruchte kunstenaar Peter Klashorst (1957 Santpoort).

Identificatie:

Naam Kunstenaar: Peter Klashorst

Titel/Voorstelling: Fat Lady in Green

Materiaal en Techniek: Gemengde Techniek op papier

Afmeting: 65 cm x 55 cm

Afmeting incl. Lijst: 68 cm x 58 cm

Gesigneerd en gedateerd: achterzijde 1986

Conditie: in Perfecte staat

Wereldwijd zijn kunstwerken van Peter Klashorst opgenomen in private en openbare kunstcollecties.

Het werk is in uitmuntende staat en zit nog in de originele lijst van Peter Klashorst. Kan direct aan de muur.

Afhalen in Beverwijk of verzenden. Ook buiten Nederland.

Dit item is verkocht voor 99,00

Starttijd:13-09-2014 om 21:28
Eindtijd:20-09-2014 om 21:28

6769
20 sep. / 15:51
€ 99