Peter Klashorst - Gesigneerde offsetdruk op katoen: Pop Art African Woman - Verkocht

Peter Klashorst - Gesigneerde offsetdruk op katoen: Pop Art African Woman kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 85,00

Peter Klashorst - Gesigneerde offsetdruk op katoen: Pop Art African Woman kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Gesigneerde offsetdruk op katoen: Pop Art African Woman kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Gesigneerde offsetdruk op katoen: Pop Art African Woman kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Gesigneerde offsetdruk op katoen: Pop Art African Woman kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Gesigneerde offsetdruk op katoen: Pop Art African Woman kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1218 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Peter Klashorst (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

In kleine oplage gedrukte 12 kleuren offsetdruk op katoen van Peter Klashorst

Afmeting: 80 x 60 cm

Oplage: 10 / 25

Nieuwstaat, nooit ingelijst geweest, zijkanten zijn in kleur gedrukt, kan dus direct zonder lijst aan de muur.

Hand gesigneerd

De foto waarop Peter het werk in handel heeft wordt digitaal toegezonden aan de hoogste bieder.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(41)
Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1218 verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:22-10-2017 om 22:52
Eindtijd:05-11-2017 om 20:52
Biedingen (18)
saxement
05 nov. / 20:45
€ 85
Leeleonie
05 nov. / 20:13
€ 80
KloosUp
05 nov. / 20:12
€ 75
Leeleonie
05 nov. / 20:12
€ 75
KloosUp
05 nov. / 15:26
€ 66
saxement
03 nov. / 12:03
€ 61
Kunstig
27 okt. / 19:46
€ 56
harrywillems
26 okt. / 20:49
€ 51
PSM
26 okt. / 20:49
€ 50
PSM
26 okt. / 20:49
€ 45
harrywillems
26 okt. / 20:49
€ 40
PSM
26 okt. / 20:49
€ 35
harrywillems
26 okt. / 20:49
€ 30
PSM
26 okt. / 20:48
€ 25
harrywillems
26 okt. / 20:48
€ 20
PSM
26 okt. / 20:48
€ 7
harrywillems
26 okt. / 20:48
€ 5
PSM
25 okt. / 11:27
€ 1