Titel : " Naked Beauty " . Techniek : Gemengde techniek bisonyl doek niet opgespannen. Mooi groot formaat : 116 x 88 cm. Handgesigneerd en gedateerd voorzijde en verso : Peter Klashorst 2018.
Mooi kleurrijk Klashorst werk !!!
De hoogste bieder krijgt de digitale foto van Peter met het werk in zijn handen / signeren.
Verzending, aangetekend en verzekerd, track and tracé a 11 euro Nederland en 20 euro België in een stevige verzendkoker.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00