Peter Klashorst - Happy? Meal revisited

Peter Klashorst - Happy? Meal revisited kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 55,00

Peter Klashorst - Happy? Meal revisited kopen? Bied vanaf 65!Peter Klashorst - Happy? Meal revisited kopen? Bied vanaf 65!Peter Klashorst - Happy? Meal revisited kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Heidart

Lid sinds 2018
12 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2017
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
in 2017 na zijn exclusieve expo in galerie 34 te amsterdam heeft Peter ter plekke na een workshop naakt schilderen een serie oudere zeefdrukken van zijn hand overgeschilderd, zodoende een compleet nieuwe serie originelen creerend!! slechts dertig stuks, gesigneerd(zie foto,s).

ConditieRedelijk

vanwege Peter Klashorst"wilde stijl" kan er soms een scheurtje of beschadiging aanwezig zijn, indien dit zo is dan is er een gedetailleerde foto van de beschadiging aanwezig, zodat de eventuele koper zelf kan beslissen of het de moeite waard is.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(42) Geplaatst door  Heidart

Lid sinds 2018
12 verkochte items
108 cm
77 cm

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:03-04-2019 om 17:16
Eindtijd:24-08-2019 om 18:54

Kurt1966
24 aug. / 14:09
€ 55