Peter Klashorst - Het Afrikaanse meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) - Verkocht

Peter Klashorst - Het Afrikaanse meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 69!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2022
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een hedendaagse remake van het wereldberoemde "meisje met de parel" (Johannes Vermeer) door Peter Klashorst

Gemengde techniek op papier

Afmeting is circa 42 x 30 cm.

Uit 2022

Gesigneerd

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22 )

1241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 79,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-09-2022 om 06:40
Eindtijd:02-10-2022 om 21:46
Alien321
02 okt. / 21:32
€ 69