Peter Klashorst - Hommage aan circus Sarrasani

Peter Klashorst - Hommage aan circus Sarrasani kopen? Bied vanaf 59!
Peter Klashorst - Hommage aan circus Sarrasani kopen? Bied vanaf 59!Peter Klashorst - Hommage aan circus Sarrasani kopen? Bied vanaf 59!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2014
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Authentiek werk van Peter Klashorst

Gemengde techniek op papier

Afmeting is circa 42 x 30 cm.

Uit 2014

Gesigneerd

Peter Klashorst (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (45)

Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22)

1249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
30 cm
42 cm
Sluit over 1d 8u 15m 25s
Openingsbod€ 59
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieZuid-Beijerland,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:15-01-2023 om 21:40
Eindtijd:29-01-2023 om 22:00