Peter Klashorst - Meisje met de Parel (naar Johannes Vermeer) - Verkocht

Peter Klashorst - Meisje met de Parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 59!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2022
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Authentiek werk van Peter Klashorst

Gemengde techniek op papier

Afmeting is circa 42 x 30 cm.

Uit 2022

Gesigneerd

Peter Klashorst (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (45)

Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22)

1249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 67,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-11-2022 om 23:00
Eindtijd:04-12-2022 om 22:33
yellow8
29 nov. / 19:54
€ 59