Werk van Peter Klashorst, een eigentijdse "pop-art" versie van het wereldberoemde werk van Johannes Vermeer.
Digitale druk op canvas (Giclee).
Oplage 50 stuks
Het formaat is 80 x 60 cm en reeds opgespannen op een houten frame.
Het werk is gesigneerd en genummerd door Peter Klashorst.
Ook leuk om cadeau te doen, weer eens iets anders dan een bos bloemen of een Rituals pakket.
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00