Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2016 |
Techniek | Giclée |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60 |
Mooie hedendaagse versie van het wereldberoemde doek van Johannes Vermeer gemaakt door Peter Klashorst.
Giclée op dik 300 grams fotopapier.
Het formaat is circa 60 x 42 cm.
Genummerd en hand gesigneerd.
Kunstjaar 2016.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Zuid-Beijerland, Nederland |
Starttijd | 21-7-2021 om 18:35 |
Eindtijd | 4-8-2021 om 21:37 |