Peter Klashorst - Naakt - Verkocht

Peter Klashorst - Naakt kopen? Bied vanaf 1!
Peter Klashorst - Naakt kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Naakt kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Artiest : Peter Klashorst

Techniek : Acrylverf op papier.

Afmeting: 42 x 30 cm

Gesigneerd met de hand.

Staat: Rechtstreeks van de kunstenaar.

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (47)
Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22)

1241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
Dit item is verkocht voor 44,00
Starttijd:11-03-2018 om 20:04
Eindtijd:25-03-2018 om 21:04
Biedingen (9)
Kunstvos
24 mrt. / 21:23
€ 44
Marc_H
24 mrt. / 21:23
€ 41
Kunstvos
22 mrt. / 20:36
€ 27
Marc_H
22 mrt. / 20:36
€ 22
Kunstvos
13 mrt. / 06:20
€ 13
schoffel
13 mrt. / 06:20
€ 11
schoffel
11 mrt. / 20:54
€ 6
yellow8
11 mrt. / 20:54
€ 4
schoffel
11 mrt. / 20:38
€ 1