Peter Klashorst - Naakt

Peter Klashorst - Naakt kopen? Bied vanaf 1!

Peter Klashorst - Naakt

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 17,00

Peter Klashorst - Naakt kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Naakt kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Artiest : Peter Klashorst

Techniek : Mixed media op papier.

Afmeting: 42 x 30 cm

Gesigneerd met de hand.

Staat: Rechtstreeks van de kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:15-04-2018 om 07:46
Eindtijd:29-04-2018 om 20:46

Biedingen (8):

Marcello020
29 apr. / 19:12
€ 17
Artmasu
29 apr. / 19:12
€ 15
Artmasu
29 apr. / 15:24
€ 13
keesrutten
29 apr. / 15:24
€ 11
Artmasu
29 apr. / 15:24
€ 11
keesrutten
17 apr. / 16:08
€ 7
yellow8
17 apr. / 16:08
€ 5
yellow8
15 apr. / 08:21
€ 1